Metodiniai leidiniai

Antrasis pratybų sąsiuvinis “ABC 123”

Antrasis pratybų sąsiuvinis “ABC 123”

Skirtas priešmokyklinio amžiaus vaikams.Tiek raidžių, tiek skaitmenų seka sąsiuviniuose ir knygoje „Elementorius ABC 123” ta pati – perskaitę vieną elementoriaus lapą, vaikai gali atlikti pratybose pateiktas užduotis. Nors pratybų užduotys papildo, praplečia knygos medžiagą, bet neįpareigoja vienu metu turėti ir knygą, ir sąsiuvinius – vaikai gali sėkmingai dirbti turėdami tik pratybų sąsiuvinius. Kaina: 11.50 Lt

Pirmasis pratybų sąsiuvinis “ABC 123”

Pirmasis pratybų sąsiuvinis “ABC 123”

Skirtas priešmokyklinio amžiaus vaikams.Atlikdami užduotis vaikai: – lavins rankos judesius, – sies garsus su juos žyminčiomis raidėmis, – įsidėmės didžiųjų ir mažųjų raidžių formą, – ras žinomas raides žodžiuose, – pieš raides, apvedžios raidžių junginius, žodžius, – spalvos piešinius, brėš linijas, – mėgins skaityti, – kurs pasakojimą, – įsidėmės, rašys skaičius, – mėgins skaičiuoti iki … Skaityti plačiau »

Knyga “Elementorius ABC 123”

Knyga “Elementorius ABC 123”

Skirtas priešmokyklinio amžiaus vaikams. Gausiai žaismingais ir šiuolaikiškais paveikslėliais iliustruotas „Elementorius ABC 123“ mokys vaikus ne tik pažinti lietuvių kalbos abėcėlės raides, skaičius, bet ir raiškiai, sąmoningai skaityti, kurti pasakojimą, plėsti akiratį. Knyga skirta penkiamečiams, šešiamečiams besilavinantiems ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose arba namuose su tėveliais.Elementoriuje raidelės pateiktos taip, kad vaikas, kartodamas dažniausiai kalboje vartojamus, … Skaityti plačiau »

Ugdymo priemonės „TARIU IR RAŠAU R. Žaidžiu domino ir mokausi“

Ugdymo priemonės „TARIU IR RAŠAU R. Žaidžiu domino ir mokausi“

Tikslas- priebalsio R įtvirtinimas, automatizavimas bei R-L diferenciacija. Taisyklingo priebalsio R vartojimo kalboje įtvirtinimui- knygelėje įsegtas priedas. Tai- keturi DOMINO žaidimai (R žodžio pradžioje, R su priebalsiais žodžių viduje, R daugiaskiemeniuose žodžiuose, R-L diferenciacijai). Žaidimu DOMINO galima naudotis dirbant ne tik su vienu ugdytiniu, bet ir porose bei grupelėse.

Ugdymo(si) priemonė „RAIDYNĖLIS“

Ugdymo(si) priemonė „RAIDYNĖLIS“

skiriama ikimokyklinio, priešmokyklinio, jaunesniojo mokyklinio amžiaus ugdytiniams. Vaikai susipažins su didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis, galės jas nuosekliai jungti ir sudaryti žodžius. Juos sudarę, galės žodžius perskaityti tiek didžiosiomis, tiek mažosiomis raidėmis. Naudojantis šia priemone, mažieji turės puikią progą ugdyti(s) garsinės analizės ir sintezės įgūdžius. Priemone vaikams bus paprasta naudotis ne tik padedant ugdytojams, bet ir … Skaityti plačiau »