Galite įsigyti

Norintys įsigyti leidinius gali kreiptis adresu

Svanorių 284 – 221, Kaunas Logopedinės pagalbos centras

arba užsisakyti el. paštu:  [email protected]

 

 

“Tėvų ir vaiko interakcijos programa mikčiojimui įveikti”

Knyga “Tėvų ir vaiko interakcijos programa mikčiojimui įveikti” skirta logopedams, dirbantiems su ikimokyklinio amžiaus vaikais. Knygoje pristatomas teorinis modelis, kuris leidžia geriau suprasti mikčiojimo atsiradimą lemiančius veiksnius, pateikiama išsami logopedinės pagalbos struktūra, mikčiojančių ikimokyklinio amžiaus vaikų įvertinimo formos, klausimynai ir dalomoji medžiaga tėvams, aptariami įvairūs logopedinės pagalbos būdai.  Didelis dėmesys skiriamas vaiko ir suaugusiųjų sąveikai, kuri padeda skatinti sklandų kalbėjimą.

Kaina 25 eu

 

Logopedinė pagalba mikčiojantiems mokiniams.

Sklandaus kalbėjimo ugdymo pratybos

Metodinėje priemonėje “Logopedinė pagalba mikčiojantiems mokiniams” pateikiama nuosekli darbo sistema mokinių mikčiojimui įveikti. Mokiniai mokomi pažinti savo mikčiojimo požymius, įvertinti jausmus, atlikti įvairias sklandaus kalbėjimo užduotis ir taikyti išmoktas technikas realiose, kasdieninio bendravimo situacjose.

Pratybose yra daug kalbėjimo tempo sulėtinimo, kvėpavimo, švelnaus žodžių tarimo ir kitų pratimų.

Knygos kaina 12 eu

 

 

 

 

Sklandaus kalbėjimo sutrikimai: teorija ir praktika

Vadovėlyje “Sklandaus kalbėjimo sutrikimai: teorija ir praktika” išsamiai nagrinėjamas mikčiojimo fenomenas. Skaitytojai turės galimybę susipažinti su mikčiojimo kilmę aiškinančiomis teorijomis, mikčiojimo požymiais, jo pobūdį ir intensyvumą lemiančiais veiksniais. Specialistai ras daug praktinės informacijos apie mikčiojimo įvertinimo ir įveikimo būdus, pagalbos strategijas skirtas ikimokyklinio amžiaus vaikams, mokiniams ir suaugusiems.

Knygoje pateikiama daug informacijos mikčiojančių vaikų tėvams, pedagogams, psichologams ir mikčiojantiems asmenims.

 

Knygos kaina 30 eu